Era më e ‘çuditshme’ se kurrë, ja çfarë bën pë klipin e radhës

23:02 | 22 Janar 2019

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj.

Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe, shkruan ORAinfo.

Në vitn që shkoi Era pati suksesin më të madh duke qenë kështu këngëtare në këngën e kapionatit botëror 2018.

Era shquhet për stilin e saj të veçantë dhe shumë ndryshe nga këngëtaret e tjera.

E sot, ajo ka publikuar foto nga klipi i ri, e që duket se po sjell diçka të pa parë më herër./ORAinfo/

Komento: