Ermali me familje në Dubai, por veshja e Arianës merr vëmendjen e të gjithëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali me familje në Dubai, por veshja e Arianës merr vëmendjen e të gjithëve

15:30 | 24 Janar 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana jana një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, mirëpo Ariana më shumë dhe veshja e saj përherë merr vëmendjen.

E këto ditë ata po qëndrojnë në Dubai, e si çdo herë Ariana paraqitet me pamje më mahnitëse se kurrë./ORAinfo/

Komento: