Ermali me gruan në pushim, Ariana del me veshjen më të bukur ndonjëherë

12:50 | 12 Janar 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana janë një ndër çiftet mëtë përfolura shqiptare.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali duket se këto kohë kanë shkuar t’I shijojnë në Vienë dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme.

E në atë që e ka postuar Ermali së fundi, ku ata të dy shihen së bashku, të gjithë vëmendjen e merr veshja plot stil e Arianës./ORAinfo/

Komento: