Ermali publikon foton më të ëmbël të vajzës dhe babait të tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ermali publikon foton më të ëmbël të vajzës dhe babait të tij

10:12 | 07 Janar 2019

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët më të kërkuar kohëve të fundit.

Ai vazhdon të jetë pranë fansave të tij me projekte të shumta, shkruan ORAinfo.

Ermali është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet Sabri Fejzullahu, babai i Ermalit duke puthur mbesën e tij.

Një foto e tillë është edhe një dëshmi tjetër për harmoninë e tyre familjare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!