Është 40 vjeçare, sot Zhade befason me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Është 40 vjeçare, sot Zhade befason me pamjen e saj

14:25 | 30 Janar 2019

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që kishte trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, seriali “Clone” ishte shikuar nga një numër i madh i njerëzve në mbarë botën.

Aktorja kryesore e këtij seriali ka qenë, Giovanna Antonelli apo “Zhadja”, e cila u bë e njohur dhe mjaft e dashur nga publiku shqiptar.

Bukuroshja e serialit, të cilën e kishin lakmi shumë vajza, edhe sot pas 16 vjetëve të serialit, ajo vazhdon të jetë e tillë.

Ndonëse tani si 41 vjeçare, ”Zhadja” ka linja dhe pamje tërheqëse si të një 21 vjeçareje.

Komento: