Është në moshë, por ja sa vite ka mushur sot djali i Pacollit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Është në moshë, por ja sa vite ka mushur sot djali i Pacollit

18:33 | 27 Janar 2019

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar djalin e tij për ditëlindje.

Diari sot mbush 8 vite jete, shkruan Indeksonline.

“Sot djali ynë i dashur, Diari ka mbush 8 vjet. Urime i dashur Diar, të urojmë çdo gjë të bukur, lumturi shëndet dhe jetë të gjatë”, ka shkruar ai mes tjerash në llogarinë e tij në Facebook.

Komento: