Është shtatë vite më e re se ai, kjo është e dashura e Lucasit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Është shtatë vite më e re se ai, kjo është e dashura e Lucasit

22:06 | 27 Janar 2019

Seriali brazilian ‘El Clone’ u bë shumë i dashur për adhuruesit shqiptar që në episode e para të transmetimit.

Ishin personazhet kryesore të serialit, Zhade dhe Lucas ata që e bënë edhe më suksesshëm këtë telenovelë, përcjell ORAinfo.

Që nga koha e transmetimit, kanë kaluar vite prandaj ndryshime të mëdha ka edhe në jetën e aktorëve.

Ndoshta iu duket e pabesueshme, por Lucasi (Murilo Benício), është në lidhje dashurie me aktoren Débora Falabella, që në serialin ‘Kloni’ e luajti rolin e (Melit), vajzës së Lucasit.

Ja si duken ata sot.

Komento: