Exhe bën ndryshim drastik në flokët e saj, nuk do ta njihni atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Exhe bën ndryshim drastik në flokët e saj, nuk do ta njihni atë

22:27 | 27 Janar 2019

Afra Saracoglu është bërë shumë e njohur për rolin e saj si Exhe në “Zonja Fazilet dhe të bijat”.

E pyetur nëse jeta e saj ka ndryshuar, Afra përgjigjet se ajo është po e njëjta megjithatë tashmë në rrugë të gjithë e njohin.

“Njerëzit në rrugë reagojnë shpesh ndaj meje për shkak të rolit, më thonë se jam naive ose më pyesin se kur do të lind, meqë në rol jam shtatzënë” – ka treguar aktorja.

“Exhe është një vajzë e pastër dhe ka qëllime të mira” – ka shpjeguar Afra.

Në lidhje me të ardhmen e saj, ajo ka treguar se shpreson shumë që karriera e saj të zhvillohet dhe të arrijë sa më shpejt synimet e saj. Përmes fotove ajo na ka treguar se ajo në top formë. Ajo i ka bërë flokët kaçurrele dhe ka ndryshuar shumë.

Komento: