‘Exhe’ në serial të ri, nuk do të besoni sa ndryshe duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Exhe’ në serial të ri, nuk do të besoni sa ndryshe duket

18:35 | 03 Shkurt 2019

Afra Saracoglu është aktorja turke e që arriti të bëhet tejet e famshme në moshë farë të re.

Ajo arriti sukses të madh jo vëtëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Exhes’ në serialine njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Afra tani ka filluar një serial të rid he në fotot që I kemi parë ajo duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim më parë./ORAinfo/

Komento: