Familja e Shyhretes shkojnë në festë, Engji iu lë ‘pa mend’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Familja e Shyhretes shkojnë në festë, Engji iu lë ‘pa mend’ me pamjen

20:28 | 15 Mars 2019

Engjëllusha Salihu është tani një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore.

Ajo në fillim u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Engji është tejet aktive edhe në rrjetë sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka shkuar në një festë me familjen, e nga fotot që I ka postuar shohim që Engji po shkëlqen sonte./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!