Fansat e publikojnë Lulen në këtë gjendje, reagimi i saj i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fansat e publikojnë Lulen në këtë gjendje, reagimi i saj i papritur

12:01 | 30 Janar 2019

Luljeta Pergjeqaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur kosovar, Medes.

Ajo u bë njohur për publikun dhe ka mjaft fansa të cilët edhe kanë hapur profil me emrat e Lules dhe Medës, përcjell ORAinfo.

Ata se fundmi kanë publikuar një foto të Lules, e cila në këtë foto nuk duket edhe në gjendjen eme të mirë.

Megjithatë shpërndarja e kësaj foto nga fansat i ka pëlqyer Lules, e cila e ka publikuar foton edhe të Instastory i saj. /ORAinfo/

Komento: