Fansat ia bëjnë surprizën më të bukur, ja reagimi i Mihrijes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fansat ia bëjnë surprizën më të bukur, ja reagimi i Mihrijes

20:21 | 22 Shkurt 2019

Mihrije Braha është një ndër këngëtaret më të përfolura për vite nga publiku dhe mediat shqiptare.

Ajo dhe burri i saj, Naim Abazi ia kanë kontribuar muzikës shqiptare me këngë që janë dëgjuar për vite me nostalgji, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot, Mihrija ka publikuar një foto ku shihet se fansat ia kanë bërë një surprizë duke ia shkruar emrin asaj dhe Naimit në rërë, e nga gëzimi ajo e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: