Fansat zbulojnë një foto të hershme të Medës dhe Lulës, vjen reagimi nga kjo e fundit

12:46 | 15 Janar 2019

Meda dhe Lulja janë qifti me i pëlqyer i showbizit.

Të dy janë shume te dashuruar në njeri tjetrin, duke mos hezituar të shfaqen publikisht, shkruan ORAinfo.

Për dashurinë e tyre shkruajnë dhe postojnë foto dhe fansat e tyre.

Siq shihet me një postim nga një fanc te dy duken shume te dashuruar.

Siq shihet fotoja ka ngjallur nostalgji tek Lulja e cila ka postuar në insta story.

Ndryshe, Meda është një ndër këngëtarët më të kërkuarit në mbrëmbje muzikore dhe në dasma. /ORAinfo/

Komento: