Fansja ia bën Yllkës surprizën më të ëmbël, reagimi i saj iu lë gojëhapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fansja ia bën Yllkës surprizën më të ëmbël, reagimi i saj iu lë gojëhapur

18:15 | 07 Shkurt 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja që ndonëse ka luajtur shumë në stile, ka qenë e suksesshme në çdo zhanërr që ka provuar.

Tani, ajo është më pak aktive me këngë e projekte të reja, mirëpo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në rrjete sociale dhe për çdo ditë bën postime të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka marrë me mëngjes një dedikim emocionues nga një fanse, e nga gëzimi ajo e ka postuar atë në Instastory./ORAinfo/

Komento: