Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fatmir Limaj del me vajzat e tij, po shkëlqejnë të gjitha të veshura në të bardha

21:23 | 04 Shkurt 2019

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Pas dasmës Lala bëri pushimet, nga ku publikoi pamje të shumta, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me babain dhe motrat e saj.

Të gjithë po duken tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: