‘Fazilet’ ka vetëm një djalë, kaq i vogël është ai

20:20 | 27 Shkurt 2019

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke

Me rolet e saj ajo u bë tejet e pëlqyer jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletit’ në serialin e njohur, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

E jashtë nga seriali ajo është e martuar dhe ka vetëm një djalë e në fotot që I ka publikuar ‘Fazilet’ duket se ai është ende shumë i vogël./ORAinfo/

Komento: