‘Fehimja’ në serial grua e moshuar, por në realitet është një zonjë që iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Fehimja’ në serial grua e moshuar, por në realitet është një zonjë që iu lë pa fjalë

17:54 | 23 Shkurt 2019

Zeyno Eracar është emri I aktores shumë të njohur dhe të pëlqyer turke.

Ajo me rolet e saj arriti të jetë shumë e njohur sin ë publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, shkruan ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohurme rolin e’Fehimes’ në serialin shumë të pëlqyer turk, ‘Karasevda’.

Në serial duket shumë e moshuar, por në realitet ajo duket një zonjë sa mezi njihet./ORAinfo/

Komento: