Fejohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, publikohen fotot e para të ceremonisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fejohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, publikohen fotot e para të ceremonisë

15:30 | 15 Shkurt 2019

Reperi i dashur kosovar Genc Prelvukaj dhe këngëtarja shqiptare nga shqiperia Eni Koçi

Edhe pse ata kanë qenë shumë të përfolur për lidhjen e tyre, por asnjëherë nuk kanë bërë ndonjë deklaratë pohuese apo mohuese.

E si duket sot kanë vendosur ta bëjnë publike fejesen e tyre. Kjo u bë e ditur sot nga vetë dyshja, pasi sollën pamje të momentit në rrjetet sociale kur Genci i kishte propozuar këngëtares shqiptare “ /ORAinfo/

Komento: