Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Feridja dhe Kaderi shkojnë në pushime bashkë, po largohen nga seriali ?

22:11 | 15 Shkurt 2019

Seriali Më Fal ka bërë bujë të madhe tek ne.

Aktoret e serialit turk “Beni Affet” (Më Fal), Feridja dhe Kaderi duket se pushimet e tyre po i shijojnë deri në maksimum.

Edhe pse seriali në këto ditë është duke pauzuar, aktoret Feridja dhe Kaderi nuk kanë të ndalur. Së fundmi i shohim ato teksa kënaqen me partnerët e tyre në pushime.

Vende të bukura duket se kanë vizituar. Ndoshta ato po mbushen energji pozitive që kur t’i kthehen xhirimeve të serialit “Beni Affet”, të japin maksimumin e tyre në rolet që kanë.

Dhe, ja shihni tek kënaqen ato.

Komento: