‘Feridja’ më e dashuruar se kurrë, publikon foton më të bukur me aktorin e njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Feridja’ më e dashuruar se kurrë, publikon foton më të bukur me aktorin e njohur

14:35 | 15 Shkurt 2019

Seriali ‘më fal’ është një ndër më të ndjekurit nga publiku shqiptar.

E është ky serial që e bëri të njohur aktoren turke Seyma Korkmaz që luante rolin e ‘Ferides’, përcjell ORAinfo.

Feridja jashtë nga seriali është e martuar dhe vazhdimisht paraqitet në publik me burrin.

Cyneit Mete është burri i saj, dhe që poashtu luan në të njëjtin serial me të.

E dje ata kanë festuar ditën e të dashuruarve duke postuar foton më të bukur me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: