Fero del me të dashurën, veshja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fero del me të dashurën, veshja e saj mori tërë vëmendjen

18:43 | 29 Janar 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sonte ajo dhe Fero kanë publikuar një foto së bashku, ku Arbenita po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: