Festë e madhe në shtëpinë e Gjikos, feston ditëlindjen nëna e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë e madhe në shtëpinë e Gjikos, feston ditëlindjen nëna e tij

22:41 | 26 Janar 2019

Gjiko është reperi I njohur nga Peja dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin nga publiku shqiptar.

Ndonëse pëlqehet shumë për muzikën që prodhon, jeta e tij private është ajo që merr më shumë vemendjen e publikut dhe mediave rozë, përcjell ORAinfo.

Gjiko para pak muajsh u martua me moderatoren Elita Rudi dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E sot, në shtëpinë e Gjikos në Pejë duket se ka një festë, e është ditëlindja e nënës së tij./ORAinfo/

Komento: