Festë e madhe në shtëpinë e Ledrit, ja sa vite mbushi sot nëna e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë e madhe në shtëpinë e Ledrit, ja sa vite mbushi sot nëna e tij

13:53 | 01 Shkurt 2019

Nëna e reperit, Ledri Vula, Xheraldina sot feston ditëlindjen e 56-të dhe me këtë rast nuk ka munguar urimi i djalit të saj të vetëm

Me anë të disa postimeve të ndara me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram, shkruan Orainfo.

Ledri zgjedh këto fjalë për ta uruar nënën. “Urime ditëlindjen Nin. TDU”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Xheraldina apo siç njihet me emrin artistik, Xheri tash e disa është drejtuese e emisionit “Diçka po zihet”./ORAinfo/

Komento: