Festë e madhe në shtëpinë e Mimozës dhë Shkumbinit, ja sa vite mbushi djali i tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë e madhe në shtëpinë e Mimozës dhë Shkumbinit, ja sa vite mbushi djali i tyre

18:25 | 30 Janar 2019

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktivë me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, përcjell ORAinfo.

Ata janë tani shumë të përkushtuar në familjen e tyre, e sot duket se në familjen e tyre kanë një festë të madhe, djali I tyre ka ditëlindjen.

Ai duket se është rritur dhe sot mbushi 12 vite./ORAinfo/

Komento: