Festë e madhe për lindjen e nipit të Shyhretës, vajzat e saj e ‘kallin’ me valle

21:54 | 27 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Duke qenë e pëlqyer në publik, ajo është edhe shumë e komentuar për jetën private, përcjell ORAinfo.

Vajza e saj, Njomza, para një muaji lindi djalë dhe për këtë duket se sonte ka organizuar një festë të madhe.

E Engji ka postuar video sot për të na treguar atmosferën që atje./ORAinfo/

Komento: