Festë në shtëpinë e Egzonës dhe Albatritit, ja përse këtë herë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë në shtëpinë e Egzonës dhe Albatritit, ja përse këtë herë

18:00 | 16 Maj 2019

Sot në shtëpinë e Egzonës dhe Albatritit kanë një festë të veçantë.

Binjakët e tyre sot mbushën katër muaj që nga lindja, përcjell ORAinfo.

Kjo duket se i ka gëzuar shumë familjen e tyre e sidomos nënën.

Sot, ajo ka publikuar një video në Instagram me të cilën e ndan gëzimin e madh me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: