Fifi sapo ka dal nga frizerka, kaq bukur është rregulluar

13:26 | 15 Janar 2019

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi është ndër këngëtaret me të pëlqyera në gjithë vendin.

Me zërin e saj ajo ka bërë për vete jo vetëm të rinjtë por edhe qytetarët më moshë me të shtyrë, përcjell ORAinfo.

E vetëdijshme për pëlqimin e madhë që gëzon të fansat, Fifi shpesh publikon foto edhe në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto ku na tregon që sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe e grimosur me stil, Fifi do t’iu lë pa fjalë me pamjen e saj. /ORAinfo/

Komento: