Fjolla del me veshje plot stil, por ky detaj në pamjen e saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla del me veshje plot stil, por ky detaj në pamjen e saj merr gjithë vëmendjen

19:38 | 09 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmetit është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ndonëse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, tani Fjolla famën e madhe po e arrin vetë duke qenë shumë e suksesshme në dyqanin që ka hapur, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me plot stil, mirëpo ajo që bie në sy është pamja e Fjollës që ndonëse pa grim, po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: