Fjolla del nga frizerka, por vathët e saj gjigant marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla del nga frizerka, por vathët e saj gjigant marrin vëmendjen

22:11 | 09 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmetit u bë e njohur në media e në publik si gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ndonëse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, tani Fjolla famën e madhe po e arrin vetë duke qenë shumë e suksesshme në dyqanin që ka hapur, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja, mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen në këtë foto janë vathët e saj./ORAinfo/

Komento: