Fjolla del për ditëlindjen e shoqes, nuk do ta besoni sa shumë është dobësuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla del për ditëlindjen e shoqes, nuk do ta besoni sa shumë është dobësuar

20:51 | 11 Shkurt 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar shoqen e saj për ditëlindje.

E ajo që bie në sy është se në këtë foto, Fjolla po duket shumë e dobët./ORAinfo/

Komento: