Fjolla e Albani para 10 vitesh, do të befasoheni me pamjen e tyre

08:51 | 17 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet bashkë me burrin e saj, para 10 vitesh.

Edhe atëherë, të dy janë dukur mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: