Fjolla flet për raportin me kunatën e saj, motrën e Albanit, ja si e quan atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla flet për raportin me kunatën e saj, motrën e Albanit, ja si e quan atë

19:50 | 06 Shkurt 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka dhënë mundësinë që ndjekësit e saj t’i bëjnë pyetje.

Një nga pyetjet ishte se ҫfarë e kishte Kaltrinën, fjala ishte për motrën e Albanit.

“Kuditë”- ishte përgjigja e Fjollës, duke aluduar në kunatë.

E nga kjo përgjigje, duket se ato kanë raporte shumë të mira mes vete./ORAinfo/

Komento: