Fjolla përmallohet për nënën e ndjerë , ja si e kujton

11:50 | 23 Janar 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit shumë të njohur Alban Mehmeti.

Ata janë martuar dhe tani janë prindër të dy djemve ,shkruan ORAinfo.

Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon foto nga më të ndryshmet.

Asaj para pak mujash i ka dnërruar jetë nëna e saj, të cilën vazhdimisht e kujton me mall.

Ajo sot ka postuar një foto me të ndjerën nënën e saj ku shprehet që i mungon shumë. /ORAinfo/

Komento: