Fjolla publikon foto nga frizerja, bën grimin dhe frizurën më të bukur ndonjëherë

20:38 | 09 Janar 2019

Fjoll Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe nga kjo martesë kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë momente të ndryshme të jetës së tyre.

E sot, Fjolla ka publikuar një fotografi ku shihet eme një grim si kurrë më parë, e vëmendjen më të madhe e marrin aksesorët që ajo ka vënë./ORAinfo/

Komento: