Fjolla publikon foton për herë të parë me vjehrrën, tregon çfarë raporti ka me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla publikon foton për herë të parë me vjehrrën, tregon çfarë raporti ka me të

12:04 | 06 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla jo rrallëherë publikon foto me familjen e saj të ngushtë, por asnjëherë nuk e kemi parë të postojë foto me vjehrrën.

Dhe kur është pyetur se çfarë raporti ka jo me vjehrrën, ajo ka postuar foton më të bukur dhe është përgjigjur “për mashallah”. /ORAinfo/

Komento: