Fjollës ia bëjnë fëmijët shtëpinë rrëmujë, shikoni reagimin e Albanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjollës ia bëjnë fëmijët shtëpinë rrëmujë, shikoni reagimin e Albanit

11:57 | 03 Shkurt 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

E të dielën po e kalojnë e gjithë familja së bashku.

Fëmijët ia kanë bërë shtëpinë rrëmujë, e këtë Albani e ka publikuar në InstaStory./ORAinfo/

Komento: