Foto me bikini në mes të dimirt, Luana i vë “flakën” Instagramit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Foto me bikini në mes të dimirt, Luana i vë “flakën” Instagramit

18:22 | 23 Shkurt 2019

Luana Vjollca është njëra ndër femrat me të komentuara të shoëbizit.

Moderatorja bukuroshe, Luana Vjollca ka postuar një foto nga ishujt Maldive, ku duket se po shijon pushimet.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me bikini të kuqe dhe për hir të së vërtetës duket e mrekullueshme.

Të shumta kanë komentet pozitive për bukuroshen shqiptare.

Komento: