Frizeret e ndryshojnë totalisht Taynën, me këtë pamje do t’iu lë pa fjalë

14:54 | 07 Mars 2019

Reperja që bëri bujë dy viteve të fundit, Tayna, është njëra prej personave më të frekuentuar në estradën shqiptare.

Pas suksesit të sajë në indukstrinë muzikore, duket të jetë personi më i lumtur, përcjell OraInfo.

Gjate një postimi në Instagram, ajo pozon në një sallon bukurie dhe grimi i saj është mbreslënës.

Pas shkrimit te saj ku thotë “Po ku mos me kesh hajt” vërehet se Tayna është ndarë tejet e kënaqur me punën që po e bëjnë ekipi i grimerëve të saj./ORAinfo/

Komento: