Frizerka e transformon krejtësisht Taynan! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Frizerka e transformon krejtësisht Taynan!

12:19 | 23 Shkurt 2019

Tayna është këngëtarja e muzikës rap e që në publik u bë e njohur në public për një kohë shumë të shkurtër.

Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e çdo ditë bën postime të ndryshme.

Tayna se fundmi ka publikuar disa foto ku na tregon që sapo ka dal nga frizerka.

Me flokë të rreguluara me stil, dhe me grim të lehtë, frizerka e ka transfromruar Taynan. /ORAinfo/

Komento: