Gati të bëhet nënë, e sot Elitës ia mbushën shtëpinë me dhurata

21:44 | 22 Janar 2019

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohur dhe më të pëlqyera shqiptare.

Pak muaj më parë ajo u martua me reperin e njohur shqiptar, Gjikon, dhe bënë një dasëm që u komentua shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Elita tani është shtatzënë në fëmiun e tyre të parë, e gjatë kësaj kohë ajo është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka marrë shumë dhurata e që të gjitha i ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: