Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve, kjo është gjendja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve, kjo është gjendja e saj

19:21 | 14 Mars 2019

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është kthyer tashmë në një personazh mjaft të përfolur.

Ajo është një ndër të paktat femra shqiptare, e cila ka një trup aq muskulor, përcjellë ORAinfo.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique” është gjithashtu mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ndërsa përmes një postimi të sontëm, ajo ka treguar se është lënduar gjatë ushtrimeve dhe në videon në fjalë duket se është në gjendje të keqe./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!