Geta Beqa siç nuk e keni parë asnjëherë, del me shumë stil

09:21 | 18 Janar 2019

Trajnerja e njohur e fituesit Geta Beqa njihet për format e saj fantastike të trupit.

Ajo shpesh ndan foto për fansat e saj në rrjetet sociale.

Geta Beqa është modele e njohur e fitnesit.

Ajo që nga koha kur u shpall kampione në ‘bodybuilding’ është kthyer në një nga femrat më të përfolura, shkruan Indeksonline.

E përkushtuar maksimalisht ndaj linjave dhe ushtrimeve intensive në palestër, Geta çdo herë vjen ndryshe.

Edhe në imazhet e reja të publikuara në ‘Instagram’ Geta është paraqitur me shumë stil e veshur në një pallto të zezë dhe një palë syze dielli.

Ndryshe, Geta është tejet aktive në rrjetet sociale ku shumë shpesh sjell edhe këshilla për mirëmbajtjen e trupit.

Komento: