Gëzimja i dhuron disa lule interesante Remzies, kështu ia kthen ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gëzimja i dhuron disa lule interesante Remzies, kështu ia kthen ajo

19:21 | 08 Mars 2019

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është shumë e pëfolur në media sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

E ajo për çka komentohet më së shumti është raporti me renë e saj, Gëzimen.

Sot, ajo i ka blerë lule vjehrrës për 8 Mars bashkë me burrin e familjen e tij, e Remzia i ka falenderuar shumë ata./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!