Gili dhe Iliri në darkë me Mimozën e Shkumbinin, pamja e zonjave merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili dhe Iliri në darkë me Mimozën e Shkumbinin, pamja e zonjave merr gjithë vëmendjen

19:42 | 06 Shkurt 2019

Gili dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtaret që për shumë vite i sollën publikut shqiptar vetëm hite të padiskutuara.

Ndonëse për shumë vite ishin tejet aktive në skenën muzikore, ato tani publikojnë shumë më pak këngë se sa dikur, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, në rrjete sociale që të dyja nuk hezitojnë të publikojnë foto nga jeta e tyre e përditshme.

E sonte, ato të dyja dhe burrat e tyre, Iliri e Shkumbini kanë dalë për darkë e që gjithë vëmendjen po e marrin Gili e Mimoza e pamjet./ORAinfo/

Komento: