Gili e Iliri takojnë Sahiden me burrin e saj, dalin së bashku për të pirë kafe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili e Iliri takojnë Sahiden me burrin e saj, dalin së bashku për të pirë kafe

21:44 | 04 Shkurt 2019

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se po bën një këngë me Gilin./ORAinfo/

Komento: