Gili edhe në këtë moshë vesh ‘vello’, do të befasoheni

23:02 | 08 Mars 2019

Gili ka qenë dhe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Këngët e saj gjithmonë janë bërë hite e që janë dëgjuar e kënduar për vite, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka postuar një foto ku duket sa ka shkuar të performojë në një mbrëmje për 8 Mars.

Mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është fustani i saj në formë të vellos./ORAinfo/

Komento: