Gili grimoset dhe rregullohet me mëngjes, po duket si vajzë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili grimoset dhe rregullohet me mëngjes, po duket si vajzë e re

13:46 | 13 Janar 2019

Gili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për vitë në publikun shqiptar.

Këngët e saj kanë qenë gjithmonë hite të padiskutuara dhe që këndohen e dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe , përcjell ORAnfo.

Edhe pse është më pak aktive në skenë se sa para shumë vitesh, ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar në foto ku shihet e rregulluar dhe me një grim ‘përfekt’ me mëngjes, me këtë pamje po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Komento: