Gili na prezanton me motrat, publikon fotografinë e rrallë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili na prezanton me motrat, publikon fotografinë e rrallë

17:23 | 04 Janar 2019

Gili është këngëtarja që me muzikën e saj arriti të jetë një ndër më të pëlqyerat e publikut për vite me radhë.

Këngët e saj degjohen dhe këndohen edhe sot pas shumë vitesh, përcjell ORAinfo.

Edhe pse Gili është shumë aktive në rrjete sociale, rrallëherë e shohim të postojë fotografi me familjen e saj .

E sot, ajo ka postuar një fotografi me dy motrat e saj, e që me këtë Gili ia ka vënë edhe një mbishkrim emocionues./ORAinfo/

Komento: