Gili publikon foto nga vetura, e bën një veprim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili publikon foto nga vetura, e bën një veprim të papritur

11:37 | 05 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është mjaft aktive në rrjete sociale ajo bën fotografi nga jeta e saj profesionale dhe private.

Ajo sot ajo ka dal me veturë, ku duket si një vajzë e re me një grim të lehtë.

Në fotot e publikuara ajo bën një veprim të papritur duke vë kapele në veturë. A po e ka ftohtë Gili? /ORAinfo/

Komento: