Gjiko e merr me shtetit me veturë, veprimi i Elitës i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko e merr me shtetit me veturë, veprimi i Elitës i papritur

16:32 | 13 Shkurt 2019

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet me të dashura për publikun kosovar.

Ata pak muajsh u martua dhe tani janë në pritje të fëmijës së parë, përcjell ORAinfo.

Si Gjiko edhe Elita janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku bëjnë postime të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

E sot Elita ka publikuar një foto ku shfaqet duke u shëtitur më veturë e shoqëruar nga burri i saj, Gjiko.

Të dy po duken mjaft të dashuruar pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Komento: